Blouse / shirthanger lotushout zwart gelakt


Blouse / Shirthanger Lotushout Zwart Gelakt – Stijlvolle Presentatie voor Uw Kleding
De Blouse / Shirthanger Lotushout Zwart Gelakt van DE KLEDINGHANGER GIGANT biedt een elegante en duurzame oplossing voor het ophangen van uw blouses en shirts. Deze hanger is ideaal voor zowel zakelijke als modebewuste consumenten die hun kleding op een stijlvolle manier willen presenteren.
- Materiaal: Gemaakt van hoogwaardig lotushout, wat zorgt voor duurzaamheid en een verfijnde uitstraling.
- Kleur en Afwerking: Zwart gelakt voor een moderne en luxe look die past bij elke garderobe.
- Vorm: Geknikt ontwerp met een schouderbreedte van 12 mm, perfect voor het behouden van de vorm van uw kledingstukken.
- Haak: Chroom/nikkel haak met een diameter van Ø 3,4 mm, geschikt voor buizen tot Ø 38 mm, en volledig draaibaar voor extra gebruiksgemak.
- Breedte: 44 cm, ideaal voor een efficiënte en ruimtebesparende presentatie.
Deze Blouse / Shirthangers zijn een uitstekende keuze voor iedereen die waarde hecht aan kwaliteit en stijl. Met een stevige constructie en een verfijnde afwerking, zijn deze hangers perfect voor het creëren van een professionele en georganiseerde uitstraling in uw kledingkast.
Wacht niet langer om uw kledingcollectie te verbeteren. Bestel nu en geef uw garderobe de verfijnde uitstraling die het verdient met deze hoogwaardige hangers.
Productspecificaties
- Artikelnummer
- 7102BA_00/1
- Materiaal
- Hout
- Houtsoort
- Lotus
- Kleur
- Zwart
- Afwerking
- Gelakt
- Vorm
- Geknikt
- Breedte(s)
- 44 cm
- Schouderbreedte
- 12 mm
- Kleur haak
- Chroom / nikkel
- Diameter haak
- Ø 3,4 mm
- Draaibare haak
- icon-yes
- Haak geschikt tot max. buisdiameter
- Ø 38 mm
- Land van productie
- China
- Verantwoordelijke voor de EU
- US-TECH Europe BV (Nobelweg 7a-b / 6101XB Echt / Nederland / www.dekledinghangergigant.nl)









